Uncategorized

سرویس جدید Airbnb Luxe برای رزرو اقامتگاه‌های گرانقیمت معرفی شد

سرویس Airbnb که کار خود را از اجاره اتاق های ارزان قیمت در خانه های معمولی شروع کرده بود، حالا امکان رزرو برخی از گرانقیمت ترین اقامتگاه های دنیا را فراهم کرده است.

این سرویس که Airbnb Luxe نام دارد به صورت ویژه برای کاربرانی طراحی شده که حاضرند برای یک شب اقامت در مکانی با چشم انداز منحصر به فرد و امکانات کم نظیر بیش از هزار دلار پرداخت کنند. اگر فکر می کنید پرداخت بیش از ۱۴ میلیون تومان برای یک شب عادی نیست بد نیست بدانید که بر اساس گزارش سال گذشته این شرکت میزان رزرو مکان های اقامتی با اجاره بالای هزار دلار برای هر شب، ۶۰ درصد رشد داشته است.

Airbnb Luxe در حال حاضر شامل فهرستی از ۲۰۰۰ خانه با میانگین اجاره روزانه ۲۰۰۰ دلار است. به گفته کمپانی این مکان ها ارزیابی های سخت گیرانه ای را گذرانده اند تا از انطباق آنها با ۳۰۰ استاندارد مختلف در زمینه ویژگی های کمیاب، متریال پریمیوم و لوازم آشپزخانه عالی اطمینان حاصل شود.

در این لیست امکان رزرو کامل یک جزیره خصوصی با اجاره ۱۴۶ هزار دلار، روستای قرون وسطایی در «بونوکونونتو» ایتالیا با پرداخت ۲۳ هزار دلار یا خانه ای در مکزیک با اجاره ۶۰ هزار دلار برای هر شب وجود دارد. قیمت خانه ها بر اساس مکان، محیط و سرویس های همراه آنها از قبیل راننده، آشپز، خدمتکار و غیره تعیین می شود.

مشتریان سرویس لوکس Airbnb از خدمات یک طراح سفر هم بهره می برند که برنامه اختصاصی را بر اساس نیازهای آنها تدوین می کند. این برنامه شامل خدماتی از قبیل سازماندهی فعالیت های محلی، استخدام پرستار کودک، آشپز خصوصی یا ماساژور است.

سایت جدید این شرکت شامل سفر به اقامت های شهری لوکس در لندن، لس‌آنجلس و سیدنی هم می شود. Brian Chesky، هم موسس و مدیرعامل این شرکت هدف از راه اندازی سرویس لوکس Airbnb را ایجاد لحظات جادویی از اقامت در مکان های منحصر به فرد و دگرگونی تصور افراد از سفرهای لوکس عنوان می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *