مجله بیمه ایران

مهمترین دغدغه والدین برای آینده فرزندان چیست؟

طرح آتیه کودکان و نوجوانان

یکی از مهمترین دغدغه های والدین برای فرزندانشان این است که آتیه کودکشان چه میشود و پشتوانه آنها برای فردا چه چیز خواهد بود؟

برای یک پدرو مادر هیچ چیز بالاتر از به ثمر نشستن تلاشهایشان  جهت تامین نیاز کودک  دلبندشان نیست .

یکی از بهترین روش ها جهت برطرف کردن نگرانی های والدین  خرید یک بیمه نامه  آتیه کودک میباشد .

در این طرح (آتیه کودکان) علاوه بر این که کودک تحت پوشش بیمه قرار میگیرد  نوعی سپرده گذاری نیز برای وی انجام میشود تا در آینده نیاز مالی جهت تحصیل ازدواج و…. را تامین کند.

شما میتوانید با برنامه ریزی های دقیق از بدو تولد نوزاد تا سن 30 سالگی آن را  به دلخواه خودتان تغیر دهید.اما بسیاری از خانواده ها بدون برنامه ریزی  جلو میروند و در واقع حرکتی جهت تضمین آتیه شغلی ، اجتماعی و تحصیلی فرزندشان انجام نمیدهند.

وچه بسیار والدینی که ابراز پشیمانی کرده اند که چرا در زمان بدو تولد کودکشان  به فکر آتیه آنها نبوده اند و در این برحه از زمان به فکر تامین هزینه های سنگین فرزندانشان هستند.

در ادامه مطلب میخواهیم شمارا با مزایای بیمه آتیه کودکان و نوجوانان آشنا کنیم

در بیمه های آتیه کودکان و نوجوانان  با توجه به این که سن بیمه شدگان پایین می‌باشد ارائه پوشش های تکمیلی دارای شرایط خاصی می‌باشند چرا که تقریبا در اکثر شرکت‌های بیمه ارائه پوشش‌های مختلف با توجه به سن فرد بیمه شده ارائه می‌شود و بهتر است که در زمان خرید این بیمه نامه آشنایی کامل با شرایط آن را داشته باشید

این بیمه نامه همانند قلکی میباشد که والدین برای فرزندانشان در نظر میگیرند و این اطمینان را به آنها میدهد که دیگر نگران آینده فرزاندانشان نباشند.

این کار خود نوعی آموزش به کودکان به حساب خواهد آمد زیرا به آنها یاد داده میشود که آینده نگر باشند و بتوانند برای آینده خود برنامه ریزی کنند و مواردی همچون صرفه جویی پس اندازو … را بیاموزند.

فرزندانمان درسنین پایین تر هزینه های کمتری دارند، هر چه قدرسنشان بیشتر میشود و بزرگ تر میشوند  ،و به تبع آن هزینه های آن ها بیشتر خواهد شد. در بیمه های آتیه کودکان و نوجوانان  با توجه به این که سن بیمه شدگان پایین می‌باشد ارائه پوشش های تکمیلی دارای شرایط خاصی می‌باشند چرا که تقریبا در اکثر شرکت‌های بیمه ارائه پوشش‌های مختلف با توجه به سن فرد بیمه شده ارائه می‌شود و بهتر است که در زمان خرید این بیمه نامه آشنایی کامل با شرایط آن را داشته باشید

 والدین به این امر واقف هستند که داشتن یک بیمه نامه برای آتیه کودکانشان جهت  پرداخت هزینه های دانشگاهی، تهیه مسکن و یا کمک برای ایجاد شغل فرزندان امری ضروری است و برای تهیه آنها به مبلغی بالا احتیاج است و تامین یکباره این مبالغ برای والدین بسیار مشکل و سخت خواهد بود. با طرح بیمه آتیه کودکان  با پرداخت مبلغی اندک شما میتوانید این آینده فرزندانتان را تغییر دهید.

امتیازی که کودکان در این بیمه نامه از آن بهره مند خواهند بود سن پایین و ارزنده بودن سرمایه ای که در این بیمه دارند میباشد

زیرا در بیمه های زندگی هرچقدر سن بیمه شده کمتر باشد میزان سود دهی آن ها نیز بالاتر خواهد بود

در طرح بیمه ایران  آتیه کودکان شما میتوانید با تعیین میزان حق بیمه  از بالاترین سود پرداختی که به صورت سود مشارکت از طرف شرکت بیمه  ایران هر سال اعلام می گردد و همچنین سود مرکب این بیمه برخوردار شوید. و میتوانید  اندوخته قابل توجه آن را در انتهای قرارداد به صورت یکجا دریافت نمایید.

  یکی دیگر از مزیت های این بیمه نامه نسبت به حساب بانکی پوشش های بیمه ایی طراحی شده برای فرزند ما در بیمه آتیه کودکان می باشد. سپرده گذاری در بانک فقط جنبه مالی دارد و شما نمیتوانید از پوشش های بیمه ای  در کنار سپرده گذاری استفاده کنید.

شرکت بیمه ایران توانسته در سال های اخیر توجه عموم مردم را به بیمه های زندگی جلب نماید که این امر موجب ارتقای فرهنگ بیمه ای در کشور شده است

جهت خریداری بیمه نامه های زندگی و آتیه کودکان میتوانید با مشاوران ما در ارتباط باشید تا بیمه نامه ای جامع و کامل تهیه نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *