02188980301

تخفیفات بیمه ایران به مناسبت دهه فجر

تخفیفات ویژه بیمه ایران به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

  

به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛

اضافه شدن 3 رشته بیمه ای دیگر به تخفیفات ویژه بیمه ایران در ایام دهه فجر

تخفیفات ویژه بیمه ایران به مناسبت فرارسیدن چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران  و ایام الله مبارک دهه فجر که قبلا برای بیمه نامه های بدنه اتومبیل، آتش سوزی، مسئولیت، اشخاص و . . . اعلام شده بود به سه رشته بیمه ای دیگر نیز تسری یافت.

    به گزارش روابط عمومی بیمه ایران، بنا به اعلان معاونت فنی و مصوبات ستاد بزرگداشت دهه مبارک فجر بیمه ایران ، در ایام دهه مبارک فجر معادل 10 درصد تخفیف برای صدور بیمه نامه های مسکونی عمومی، طرح حامی و طرح اصناف اعمال خواهد شد.

 این تخفیفات قبلا برای بیمه نامه های بدنه اتومبیل 10 تا 15 درصد، بیمه آتش سوزی صنعتی و غیرصنعتی 10درصد، بیمه حوادث و عدم النفع رانندگان 20درصد ، بیمه مسئولیت ناشی از آتش سوزی 20 درصد، بیمه مسئولیت تولیدکنندگان کالای ایرانی 20 درصد، بیمه مسئولیت کارفرمایان 10 درصد، بیمه مسئولیت هیات مدیره ساختمانها 20درصد، بیمه وقفه در کسب و کار پزشکان و پیراپزشکان20درصد و بیمه حوادث انفرادی 20 درصد در نظر گرفته شده  است.

    هموطنان گرامی برای برخورداری از این تخفیفات می توانند از دوازدهم تا بیست ودوم بهمن ماه سال جاری با مراجعه به شعبه ها و نمایندگی های بیمه ایران در سراسر کشور، ازتخفیفات مورد اشاره برخوردار شون

    

تخفیفات بیمه ایران به مناسبت دهه فجر
error

شبکه‌های اجتماعی ما رو دنبال کنید:)

لینکدین
اینستاگرام